Állásajánlataink

TERMELÉSI MUNKATÁRS

Termelési munkatársat keresünk!

Cégünk új kollégáját keresi betanított munkára Sopronba. Ha szeretnél csatlakozni folyamatosan fejlődő üvegipari vállalatunkhoz és részt venni kiváló minőségű termékeink előállításában, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Termelési folyamatokban való részvétel (gépi és kézi műveletek)
  • Termelő állomás/gép kezelése és felügyelete
  • A munka minőségi és mennyiségi nyilvántartása
  • Együttműködés a többi kollégával

Elvárásaink:

  • Precizitás és megbízhatóság
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Rugalmasság és nyitottság új feladatokra
  • Termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Fejlődési lehetőség, szakmai ismeretek elsajátítása
  • Barátságos munkakörnyezet

A jelentkezőket önéletrajzzal az alábbi címen várjuk:
Csonka és Fiai Kft. 9400 Sopron, Baross út 24., tel.: +36 99 512 010, e-mail: info@csonkaglas.com.

A munkával kapcsolatos bármilyen részletes információt személyes találkozó során tudunk biztosítani.