Állásajánlataink

KÖNYVELŐ

Ha megbízható, hosszútávú, stabil munkahelyet szeretnél, jelentkezz még ma!

42 éves üvegipari családi vállalatunk gyakorlattal rendelkező SZÁMVITELÉRT ÉS ADÓZÁSÉRT FELELŐS FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ kollégát keres Sopronba.

Feladatok:

  • vállalatunk teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • mérlegkészítés / beszámolók készítése
  • bevallások készítése
  • teljes körű bérszámfejtés
  • adatszolgáltatás hatóságok és egyéb partnerek felé

Elvárásaink:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  • SAP-rendszer ismeret
  • német vagy angol nyelv ismerete

A jelentkezőket lehetőleg kézzel írt önéletrajzzal az alábbi címen várjuk:
Csonka és Fiai Kft. 9400 Sopron, Baross út 24., tel.: +36 99 512 010, e-mail: info@csonkaglas.com.

A munkával kapcsolatos bármilyen részletes információt személyes találkozó során tudunk biztosítani.

TERMELÉSI MUNKATÁRS

Termelési munkatársat keresünk!

Cégünk új kollégáját keresi betanított munkára Sopronba. Ha szeretnél csatlakozni folyamatosan fejlődő üvegipari vállalatunkhoz és részt venni kiváló minőségű termékeink előállításában, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Termelési folyamatokban való részvétel (gépi és kézi műveletek)
  • Termelő állomás/gép kezelése és felügyelete
  • A munka minőségi és mennyiségi nyilvántartása
  • Együttműködés a többi kollégával

  • Precizitás és megbízhatóság
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Rugalmasság és nyitottság új feladatokra
  • Termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Fejlődési lehetőség, szakmai ismeretek elsajátítása
  • Barátságos munkakörnyezet

A jelentkezőket önéletrajzzal az alábbi címen várjuk:

GÉPBEÁLLÍTÓ, KARBANTARTÓ

ÁllásajánlatainkHa megbízható, hosszútávú, stabil munkahelyet szeretnél, jelentkezz még ma!

Üvegipari családi vállalatunk GÉPBEÁLLÍTÓ, KARBANTARTÓ munkatársat KERES Sopronba.

Feladat a gépek, termelőberendezések beállítása, karbantartása, hibaelhárítás.

  • műszaki jártasság
  • pontos, precíz, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • nagyfokú önállóság és csapatban való együttműködés.

Előny: műszerész végzettség, hasonló munkakörben szerzett, gépbeállítási tapasztalat.

  • egyműszakos munkarend
  • hosszútávú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • szakmai fejlődés
  • barátságos közösség, fiatalos csapat.